راه اندازی کسب و کار خلاق

8
درس
19
فایل
44
دقیقه
59000 تومان

پیش گفتار

play_arrow
آنچه در این دوره خواهیددید.
-
play_circle_outlinepause_circle_outline

معرفی

play_arrow
مقدمه
1:08 - 2.6 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline

حرفه ای ها در نزدیکی

play_arrow
حرفه ای ها در نزدیکی
3:54 - 10.2 مگابایت

مشتری من کیست؟

play_arrow
نقطه آسیبی که میخواهید برطرفش کنید چیست؟
2:42 - 7.1 مگابایت
play_arrow
خود را از بقیه متمایز کنید
1:40 - 5.0 مگابایت
play_arrow
شبکه سازی موفق - چه کار هایی انجام دهیم؟
1:50 - 5.6 مگابایت
play_arrow
ایجاد قیف مشتری
5:23 - 13.3 مگابایت

ایجاد شهرت

play_arrow
برند مجازی شما
1:40 - 5.1 مگابایت
play_arrow
ابزار اصلی برای برندسازی
2:43 - 8.0 مگابایت
play_arrow
با محتوای رایگان ایجاد شهرت کنید
2:03 - 6.2 مگابایت
play_arrow
توصیه سخنرانی در جمع
1:50 - 5.2 مگابایت
play_arrow
استراتژی وبلاگ نویسی و شبکه اجتماعی
1:51 - 5.4 مگابایت
play_arrow
ابزار بهبود و سرعت بخشی
1:17 - 3.4 مگابایت

استراتژِی موفقیت مالی

play_arrow
تعریف نرخ سربار و هزینه زیرساخت
4:05 - 12.4 مگابایت
play_arrow
قیمت گذاری و درآمد
2:06 - 6.2 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline
play_arrow
برای آینده برنامه ریزی و صرفه جویی کنید
1:27 - 4.2 مگابایت

آمادگی ذهنی و چابکی

play_arrow
راهی آسان برای ساختن دوباره
2:51 - 6.9 مگابایت

آماده ی راه اندازی

play_arrow
انجام 5 کار و دوری از سه کار در هفته قبل از راه اندازی
2:44 - 5.4 مگابایت
play_arrow
هدفگذاری و ساختن استراتژی موفقیت در آینده
1:45 - 5.3 مگابایت

نتیجه گیری

play_arrow
توصیه نهایی
0:55 - 2.7 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline

شروع کسب‌وکار جدید می‌تواند ترسناک باشد مخصوصاً اگر کسب‌وکار خلاقیت آمیز باشد. زیرا متغیرهای زیادی در کارهای روزانه وجود دارد. راه‌اندازی یک کسب‌وکار تازه به‌هیچ‌وجه امر ساده‌ای محسوب نمی‌شود. بسیاری از کارآفرینان ایده‌های جذابی در مورد راه‌اندازی کسب‌وکار دارند بااین‌حال در مقام اجرای آن‌ها با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند. بدون تردید توسعه سطح فناوری‌های کاربردی، نقش مهمی در سهولت راه‌اندازی کسب‌وکار در طول یک دهه اخیر داشته است اما چالش‌های اصلی این حوزه همچنان مانع بزرگی پیش روی هر کارآفرینی محسوب می‌شود.

در دوره راه‌اندازی کسب‌وکار خلاق، امی دلوئیز مدرس دوره، یک سری موارد کلیدی برای داشتن یک شروع قوی را آموزش می‌دهد. ابتدا یاد می‌گیرید چگونه یک تیم خوب بسازید. سپس بهترین راه بازاریابی و برند سازی برای محصولاتتان را یاد می‌گیرید. درباره استراتژی مالی آموزش داده می‌شود تا ازنظر اقتصادی در کارتان به بن‌بست نخورید. در این دوره می‌آموزید چگونه جایگاه کارتان را تعیین کنید تا اگر بازار تغییر کرد، همیشه آماده تغییر محوری باشید. چون کسب کارهای امروزی باید چابک و فرز باشند تا از میدان حذف نشوند. درنهایت هدف‌گذاری برای آینده را فرا خواهید گرفت. در این دوره، کلی ایده و استراتژی برای موفق شدن یاد خواهید گرفت و اعتمادبه‌نفس شما بیشتر می‌شود.

امروزه اغلب کارآفرینان برای راه‌اندازی کسب‌وکار خلاق به سراغ استفاده از توصیه‌های کارشناس‌ها و مشاورهای کسب‌وکار می‌روند. استفاده از دانش و تجربیات مشاورها تأثیر انکارناپذیری بر روی موفقیت کسب‌وکارهای خلاق دارد، اما نکته مهم در اینجا هزینه بالای چنین فرآیندی است. اغلب برندها هم به دلیل بودجه مالی محدود در عمل همکاری با مشاورهای حرفه‌ای را مدنظر قرار نمی‌دهند. در دوره راه‌اندازی کسب‌وکار خلاق موارد کلیدی آموزش داده می‌شود. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید با صرف هزینه اندک، امکان توسعه مطلوب کسب‌وکار خلاق خود را فراهم کنید.

کارآفرینان پیش از اجرای ایده‌شان برای راه‌اندازی کسب‌وکار تازه و خلاق باید نکات متعددی را مدنظر قرار دهند. این امر به مدیریت راحت‌تر شرکت در ادامه مسیر کمک می‌کند. ماهیت دنیای کسب‌وکار تأمل درباره چالش‌های پیش رو و یافتن راهکارهای مناسب برای آن‌ها را طلب می‌کند. اگر از همان ابتدای راه‌اندازی کسب‌وکارتان، اصولی و با طراحی درست کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید، حتماً با چالش‌های کمتری در ادامه مسیرتان مواجه خواهید شد. آموزش‌های این دوره به شما کمک می‌کند، بنیاد و ریشه کسب‌وکارتان را قوی ایجاد کنید به‌گونه‌ای که هیچ‌گونه چالشی در ادامه مسیر نتواند فنداسیون کسب‌وکار شمارا متزلزل کند.

هر کوهنورد باتجربه‌ای، به‌خوبی نسبت به اصول حرفه‌اش آگاهی دارد. علاوه بر این، قبل از شروع هر سفر جدیدی، نیازهای اصلی سفرش را مهیا می‌کند. حتی گاهی انجام تمرین به او کمک می‌کند تا آمادگی خود را تست کند، تا بتواند با اطمینان بیشتری سفرش را آغاز کند. آغاز همواره مهم است، اما چیزی که از آن مهم‌تر است، “نقطهٔ آغاز” است. برای یک کوهنورد، نقطهٔ آغاز در نقشهٔ راه مشخص است. او به‌خوبی می‌داند نقطه آغاز و پایان کجاست. جایگاهش را در طول مسیر تجسم می‌کند و بنا بر نقشه راهش برنامه‌ریزی می‌کند. وقتی صحبت از اصول کسب‌وکار به میان می‌آید، داشتن یک نقشه راه کارآفرینی به‌خوبی حس می‌شود.

نقشه راه یک دید کلی از سکوهایی که باید فتح کنید را نشان می‌دهد. به شما می‌گوید که جایگاه‌یابی‌تان تا چه میزان اهمیت دارد. باید بدانید نقطه شروع کجاست و قرار است از این نقطه به چه سمت و با چه روشی یا چه میزان سرعتی حرکت کنید. حتی می‌تواند پیش‌بینی‌های شمارا بهینه کند. چراکه با داشتن یک دید کلی می‌توانید حدس‌های درست‌تری بزنید. دوره راه‌اندازی کسب‌وکار خلاق، همان نقشه راه شماست.

اساتید دوره

امی دلوئیز

کارگردان و تهیه کننده امی دلوئیز متخصص ایجاد محتوای دیجیتال با تأثیر بالا می باشد. امی با بیش از 400 محصول معتبر ، بیش از 40 جایزه برتر ملی را برای برتری خلاق از جمله TELLY ، CINDY ، CINE Golden Eagle ، جشنواره های نیویورک و جوایز Peer برنده شده است.

امی ، متخصص جریانات کاری و محتوای دیجیتال چند پلتفرمی می باشد. او همچنین نویسنده کتاب صدای غیرتخیلی و داستان برای فیلم و ویدئو و کتاب تهیه کننده است:

امی سخنران بالارتبه در کنفرانس های صنعتی مانند NAB Show ، IBC و Post | Production World  است.

person
mail