شش عادت صبحگاهی افراد موفق

1
درس
10
فایل
25
دقیقه
39000 تومان

در سال 2008 پیت مکیتیس به همراه اقتصاد آمریکا سقوط بدی را تجربه می‌کند. در آن زمان او مربی بوده و نصف از شاگردانش را از دست می‌دهد و درآمدش به نصف می‌رسد. نمی‌تواند پول رهن خانه‌اش را پرداخت کند و خانه‌اش را از دست می‌دهد، عضویت باشگاهش را کنسل می‌کند. در شش ماه اضافه‌وزن شدید پیدا می‌کند و از هر نظر به سمت سقوط حرکت می‌کند. و همه این اتفاقات او را به سمت این هل می‌دهد که فایل صوتی جیم ران را گوش دهد و صحبت‌های جیم ران، زندگی پیت مکتیس را در کمترین زمان ممکن تغییر می‌دهد و کاتالیزور صبح برایش معجزه می‌کند.

جیم ران در فایل صوتی‌اش می‌گوید، سطح موفقیت شما به میزان توسعه فردی شما برمی‌گردد. چون موفقیت چیزی است که شما با تبدیل‌شدن به یک فرد بهتر می‌توانید جذبش کنید. پیت مکیتیس  با خودش فکر می‌کند که اصلاً زمان مشخصی را به توسعه فردی اختصاص نداده است و درنتیجه به فردی که می‌خواسته، تبدیل نشده است. پس تحریک می‌شود که بفهمد موفق‌ترین افراد دنیا برای توسعه فردی چه‌کاری انجام می‌دهند. تحقیق می‌کند بهترین تمرینات توسعه فردی چیست که میلیونرها، میلیاردرها، مدیران عامل و قهرمانان المپیاد و هر فرد موفق دیگری انجام می‌دهند. بنابراین او لیستی از شش تمرین مختلف تهیه می‌کند که همه آن‌ها برای هر دوره و زمانی مناسب هستند و قرن‌هاست که استفاده می‌شوند.

در دوره شش عادت صبحگاهی افراد موفق، از پیت مکتیس یاد می‌گیرید سکوت کنید و ایده‌های جدید خلق کنید، یاد می‌گیرید تصدیقات صحیح داشته باشید و به آن‌ها پایبند بمانید. او به شما یاد می‌دهد از قدرت تصور برای ایجاد انگیزه استفاده کنید، انرژی خود را زیاد کنید و با تمرینات ساده‌ای مثل خواندن و کتابت کردن و در خود فرورفتن به بهترین نسخه خودتان تبدیل شوید. دوره شش عادت صبحگاهی افراد موفق یک دوره صوتی است که نیازی به تماشا ندارد. فقط گوش دهید و این تمرینات را جز عادات همیشگی خودتان قرار دهید.

برای بهتر شدن زندگی‌تان ابتدا باید خودتان بهتر شوید. صبح زودتر از خواب برخیزید و تمرینات صبحگاهی را انجام دهید. طبیعتاً در ابتدا انجام این تمرینات برایتان سخت خواهد بود. اما بعد از انجام تمرینات، بهترین حس دنیا را تجربه خواهید کرد. اعتمادبه‌نفس شما تقویت می‌شود و انرژی و انگیزه کافی برای ادامه روز خواهید داشت و به یک فرد بهتر در مقایسه با گذشته خود تبدیل خواهید شد. اگر به‌طور مداوم این کارها را انجام دهید بعد از یک مدت به آن آدمی تبدیل می‌شوید که برای رسیدن به اهدافتان باید به آن آدم تبدیل می‌شدید و به هر سطح از موفقیت و پیشرفت در هر زمینه‌ای از زندگی می‌رسید.

با انجام تمرینات صبحگاهی درامد پیت مکیتیس به بیش از 2 برابر رسیده است و باوجود تنبلی و چاقی توانسته است یک ماراتن 52 مایلی را به اتمام برساند. پس شما هم می‌توانید با ایجاد عادات مثبت و منظم صبحگاهی به هرآن چه می‌خواهید در زندگی دست پیدا کنید. فقط کافی است دوره شش عادت صبحگاهی افراد موفق را گوش کنید و هرچه سریع‌تر در مسیر موفقیت، قدم بردارید.

اساتید دوره

پیت مکیتیس

چگونه در کار خود عالی باشیم پادکستی است که روی پیشرفت حرفه ای و مهارت های زندگی متمرکز است.

شکوفایی در شرایط شغلی امروز مستلزم این است که یادگیری و پیشرفتتان تحت کنترل خودتان باشد. چگونه در شغل خود عالی باشید به شما این امکان را می دهد که مستقیماً از اثرگذارترین افراد برجسته جهان بیاموزید. پیت مکیتیس با بیش از 500 رهبر صنعت ، مدیر و متخصص در مورد موضوعاتی که بیشترین اهمیت را برای متخصصان امروز دارد مصاحبه می کند.

این عناوین شامل به حداکثر رساندن بهره وری ، تقویت ارتباطات ، ایجاد روابط و مدیریت فعالانه شغلی شما می باشد. 

person
mail