داستان زندگی برایان تریسی

1
درس
2
فایل
60
دقیقه
20000 تومان

زندگی هرکسی شامل آغاز، مسیر، و پایان است. و داستان زندگی افراد موفق، طبیعتاً باید برای آن‌هایی که هنوز در فاز آغاز زندگی‌شان و یا در میانه راه موفقیت خود هستند، جذاب باشد.

بسیاری از مردم تصور می‌کنند که برای موفقیت در زندگی به شرایط خاصی (مثل پول، امکانات، پشتوانه و غیره) نیاز دارند. اما نگاهی به زندگی افراد موفق نشان می‌دهد که بسیاری از آن‌ها نه پولدار بوده‌اند و نه ویژگی‌های خاصی داشته‌اند. آن‌ها فقط راز و رمزهای موفقیت را درک کرده‌اند و در زندگی به کار بسته‌اند. آیا می‌دانید راز موفقیت برایان تریسی چه بوده است؟

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از تواناترین و معروف‌ترین سخنرانان دنیا است. فردی موفق با مسیری پر فراز و نشیب در زندگی که می‌تواند برای هر فردی انگیزه‌بخش باشد. برایان تریسی در بیش از 80 کشور و شش قاره جهان کارکرده است. او به چهار زبان مختلف مسلط است. در تمام شهرهای بزرگ در آمریکا و کانادا و در بیش از 45 کشور مختلف سخنرانی و سمینار داشته است. هرسال برای بالای 250 هزار نفر حرف می‌زند و تقریباً 500 میلیون دلار تنها از طریق فروش محصولات به دست می‌آورد. برایان تریسی تاکنون 45 کتاب نوشته است.

برایان تریسی نویسنده خلاقی است که در زندگی خود تجربه‌های زیادی کسب کرده است. از پرفروش‌ترین آثار او می‌توان به کتاب “قورباغه‌ات را قورت بده” اشاره کرد. سخنرانی‌های انگیزشی تریسی درزمینهٔ کشف استعدادها و تقویت پتانسیل‌های شخصی، الهام‌بخش هزاران نفر در نقاط مختلف جهان بوده است. اغلب سمینارها و کتاب‌های وی حول موضوعات تقویت انگیزه، تعیین اهداف، تمرکز ذهن و مدیریت زمان متمرکزشده‌اند.

برایان تریسی ساعت‌های بی‌شماری را به جستجوی قدرتمندترین و مؤثرترین ایده‌هایی که مردم می‌توانند برای بهبود زندگی خود استفاده کنند، پرداخت و در این راه 7 راز موفقیت را کشف کرد و زندگی خود را صرف به اشتراک گذاشتن این ایده‌ها با مردم در سراسر جهان کرده است.

با مشاهده مستند «داستان زندگی برایان تریسی» با زندگی شخصی و حرفه‌ای این نویسنده، تاجر و سخنران موفق و ابعاد شخصیت او بیشتر آشنا خواهید شد و 7 راز موفقیت را فرا خواهید گرفت. در این مستند اساتید بزرگی چون جک کنفیلد و صاحبان کسب‌وکار از تجربیات و موفقیتشان به‌واسطه آشنایی با برایان تریسی صحبت می‌کنند.

آدم‌های موفق آن‌طور که اکثر مردم انتظار دارند نیستند. شیوه سخن گفتن، تفکر و برخورد آنان با موقعیت‌ها، چالش‌ها و مشکلات متفاوت است. تنها راه ما برای رسیدن به موفقیت، الگو گرفتن از آن‌هاست، چون موفقیت هم مثل مهارت‌های دیگر اکتسابی است. پس برای رسیدن به موفقیت کافی است از کارها و ذهنیت افراد موفق تقلید کنید.

زمانی که شما تخصص مشخصی را به‌عنوان حرفه خود پیش می‌گیرید، می‌توانید با مطالعه بیوگرافی و یا مشاهده داستان زندگی اشخاص حرفه‌ای در صنعت خود، روشی که آن‌ها برای پیشرفت طی کردند را بیاموزید و از آن الگو بگیرید. دانستن اینکه آدم‌های موفق چگونه بحران‌های زندگی‌شان را رتق‌وفتق کرده‌اند، چگونه همسران خودشان را یافتند، خانواده‌های خود را توسعه بخشیدند و چگونه در مسیر شغلی‌شان پیشرفت کردند، خیلی آموزنده خواهد بود.

اگر درباره افراد موفق مطالعه کنید و کاری که آن‌ها انجام داده‌اند یا انجام می‌دهند را شما انجام دهید، موفق‌تر خواهید شد. پس اگر تمایل دارید تا زندگی خود را بهبود ببخشید، هیچ راهی بهتر از مطالعه و مشاهده داستان موفقیت افراد فرهیخته نیست. مشاهده مستند «داستان زندگی برایان تریسی» کمک خواهد کرد تا زندگی خود را بهتر کنید.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

نظرات درباره داستان زندگی برایان تریسی (3 نظر)

عالی بود ممنونم از ویدان
2087012968 - 6 دي 1400
عااااالی بود به عنوان یک سخنران و مدرس جوان زندگی استاد برایان تریسی برام کلی درس داشت و راهنمای زندگی بود
14983 - 9 ارديبهشت 1400
خیلی آموزنده بود و جادو رو درون خودم احساس کردم ، مرسی استاد برایان تریسی، متشکر استاد ربانی ، متشکر ویدان.
10031 - 27 فروردين 1400
person
mail