کارگاه رازهای کسب و کار میلیاردی

2
درس
17
فایل
380
دقیقه
750000 تومان

چه کسب‌وکار داشته باشید و چه بخواهید تازه کسب‌وکارتان را راه‌اندازی کنید و درآمد میلیاردی کسب کنید، باید یک سری اسرار در کسب‌وکار را حتماً بدانید. این اسرار به‌راحتی در هیچ کتابی پیدا نخواهد شد، و اگر اینها به‌راحتی همه‌جا یافت می‌شدند، کسب‌وکارها نه‌تنها بیشتر دوام می‌آوردند، بلکه ثروتی که کارآفرینان آرزو داشتند را به‌دست می‌آوردند.

 

اگر می‌خواهید در یک کار، پول زیادی به دست بیاورید، باید یاد بگیرید که چگونه این کار را به‌خوبی انجام دهید

در هر شغل و حرفه‌ای که هستید، افرادی هستند که بهترین عملکرد را داشته‌اند و ثروتمند شده‌اند. درست است؟

نکته اینجاست، سیستم‌ها، فرمول‌ها و استراتژی‌هایی که همه‌جا برای داشتن کسب‌وکار میلیاردی گفته‌شده و برای افراد دیگر کارایی داشته، ممکن است برای شما کارایی نداشته باشد، چون شما رازهای مخفی آن‌ها را نمی‌دانید!

خب کجا باید سر از رازهای کسب‌وکارهای میلیاردی دربیاوریم؟

در کارگاه آموزشی رازهای کسب‌وکارهای میلیاردی، محمدمهدی ربانی، مؤسس پلتفرم آموزشی ویدان و صاحب چندین استارتاپ موفق در ایران و خارج از ایران می‌خواهد تمام این اسرار را با جزئیات و به‌صورت کاملاً کاربردی با شما در میان بگذارد.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

person
mail