مدیریت فرآیند فروش

7
درس
12
فایل
39
دقیقه
59000 تومان

مهمترین عامل موفقیت فروشنده, داشتن پروسه فروش است؛ هرچند, این پروسه زمانی بیشتر موثر واقع میشود که به طور مداوم و روزانه دنبال شود. کلید اصلی این است که پروسه فروش رو به یک عادت طبیعی تبدیل کنید.

در این دوره جف بلومفیلد, مدیرعامل و نویسنده کمکتان میکند یک پروسه فروش موثر و راحت ایجاد کنید, پیشرفتتان را پیگیری کنید و مدام در حال بستن معامله باشید.

جف فرق بین پروسه فروش و شیوه فروش رو توضیح میدهد و بهترین استراتژی و فلسفه رو در اختیار شما قرار داده است.

او به شما نشان میدهد چطور پروسه فروشی را که دارید رو تعریف کنید و براش برنامه ریزی داشته باشید, همچنین در درک مشتری و گزارش نتایج بهتون رهنمود میدهد و تعیین میکند از یک مکالمه چه انتظاراتی باید داشت, چه چیزی بگید, چه کار کنید و چه چیزی را نشون دهید.

پس با جف در این دوره همراه باشید و یاد بگیرید چطور فرمول برنده شدن خودتان رو خلق کنید و مشتری بالقوه رو به مشتری دائمی تبدیل کنید و قدم به قدم جلو برید.

اساتید دوره

جف بلومفیلد

جف بلومفیلد کوچ و سرپرست فروش و نویسنده کتاب "فروش مبتنی بر داستان" است.
جف بلومفیلد نه تنها یک استاد حرفه است بلکه خود تجربیات عملی زیادی دارد و بخش اعظم حرفه خود را در شرکت معروف Genentech، در نقش های مختلف مدیریت و رهبری در واحد بازاریابی و فروش صرف کرده است.او بنیانگذار دو شرکت مشاوره ای موفق بین المللی، Braintrust و Apex Training & Development است و مشتریان زیادی در موضوعات رهبری، ارتباطات، فروش مبتنی بر داستان و تاثیر قدرتمند علوم اعصاب در فروش و بازاریابی دارد.
جف کتاب پرفروش "فروش مبتنی بر داستان" را نوشته است و شرکت های معروف و خوش آوازه ی زیادی را در زمینه فروش مبتنی بر داستان آموزش داده است. وی به عنوان کوچ و مربی اجرایی برای مدیران ارشد چندین شرکت برتر بین المللی کار کرده و مشاور استراتژی، فروش و بازاریابی بوده است. او همچنین رهبری شرکت هایی با ده تا ده هزار کارمند را بر عهده داشته است.این ویدان به تمام افرادی که می خواهند حرفه خود را آنلاین کنند یا یک کسب و کار مجازی راه اندازی کنند توصیه می شود.

 

person
mail