کتاب صوتی | نفروشی،فروخته می‌شوی

2
درس
9
فایل
482
دقیقه
35000 تومان

فروش روی همه ی انسان های این سیاره تاثیر می گذارد. توانایی یا ناتوانی برای فروختن، متقاعد کردن، مذاکره و قبولاندن به دیگران روی همه ی حوزه های زندگی تان تاثیر خواهد داشت و تعیین می کند چقدر دوام خواهید آورد.

صرف نظر از سِمت، عنوان یا نقش تان در شرکت یا تیم، بعضی وقت ها باید دیگران را درباره ی چیزی قانع کنید.

فروشندگی کاری است که همه ی ابنای بشر هر روز روی این کره ی خاکی انجام می دهند. کسی را هم نمی شود از این قاعده مستثنا کرد. فروشندگی فقط یک شغل یا حرفه نیست و نقش انکارناپذیری در زندگی و بهزیستی هر کس دارد. موفقیت در زندگی، به توانایی تان برای فروش چیزی به دیگران (که به آن چیز اعتقاد دارید) بستگی دارد. باید مذاکره و توافق با دیگران را بلد باشید. توانایی این که کاری کنید دیگران از شما خوش شان بیاید، با شما کار کنند و بخواهند خوشحال تان کنند، کیفیت زندگی تان را تعیین می کند.

فروشندگی فقط یک شغل نیست؛ یک سبک زندگی ست!

کتاب «نفروشی، فروخته می شوی» یکی از بی نظیرترین کتاب هایی است که در تاریخ این سیاره در مورد تجارت و بازاریابی و فروش نوشته شده است. ولی این همه ی کتاب نیست. همچنان که خود گرنت کاردون می گوید این کتاب در مورد کسانی است که خوب ارتباط می گیرند و با این مهارت، تمام جنبه های زندگی شان را غرق در موفقیت می کنند. «نفروشی، فروخته می شوی» را نه یک بار که چند بار بخوانید تا آموزه هایش ملکه ی ذهن تان شود.

بیش تر کتاب های منتشر شده درباره ی فروش روی شغل فروشندگی تمرکز دارند و اهمیت این کار را در زندگی نادیده می گیرند، اما شما در این کتاب هر آنچه را که درباره ی دنیای تجارت و فروشندگی لازم دارید و باید بدانید را خواهید دانست. این کتاب به شما یاد می دهد چگونه به چیزی که در زندگی می خواهید، دست پیدا کنید.

اساتید دوره

گرنت کاردون

گرنت کاردون، نویسنده پرفروش روزنامه نیویورک تایمز است، که بیشتر به خاطر نام تجاری شخصی اش که در طول زمان در زمینه املاک و مستغلات و کسب و کار ایجاد کرده است، شناخته می‌شود.

مجله Forbes وی را در سال ۲۰۱۷ به عنوان تاثیرگذارترین اینفلوئنسر بازاریابی در دنیا اعلام کرد.

کاردون از افرادی نیست که ثروت خود را به ارث برده است، بلکه با تلاش کردن و زحمت کشیدن به آن رسیده است.
او نمونه ی بارزی است که اثبات می کند، وضعیت فعلی محدود به آنچه شما می توانید بدست بیاورید نیست.
کاردون با ارزش خالص ۳۰۰ میلیون دلاری خود، اکنون بر طبق نظر کارشناسان یک “الگوی نمونه” واقعی در دنیای املاک و مستغلات است.
در طی سالها او فعالیت های املاک و مستغلاتش را در کنار فروش دوره های آنلاین همراه کرد. وی با جذب مخاطبان گسترده در کانال یوتیوب خود، به شهرت رسید.

وی دو بار برای کتاب‌های 10X Rule (قانون ده برابر) و If You’re Not First, You’re Last (اگر اول نباشید، آخر می شوی) در صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته است.
کتاب قانون ده برابر وی به عنوان یکی از شاخص‌ترین کتاب‌های دنیای کسب‌وکار و فروش در دنیا شناخته می‌شود.

نظرات درباره کتاب صوتی | نفروشی،فروخته می‌شوی (2 نظر)

یکی از بهترین کتاب‌هاست که حتی غیر از فروشنده ها هم مفید هست
2087006179 - 3 بهمن 1400
تا هنوز فقط پیشگفتار رو شنیدم خیلی خوب بود و انگیزه گرفتم تصمیم دارم هر بخش رو بارها و بارها با دقت هر صبح گوش بدم و نتایج بالای بگیرمواقعا از ویدان و از آقای کلاته ممنونم بابت این کتاب
2087035636 - 24 آذر 1400
person
mail