کتاب صوتی | عامل ارزش‌ها، راز موفقیت و جهش

2
درس
21
فایل
855
دقیقه
40000 تومان

دکترجان دمارتینی: قدرت عامل ارزش ها فوق العاده است. افرادی که با آن ها کار کرده ام از این رویکرد استفاده کرده اند تا کارشان را شکل دهند، الگوهای زندگی شان را پیدا کنند، از درد مزمن و بیماری شان خلاص شوند، روابط شان را با همسرشان، والدین و فرزندانشان بهبود دهند و دوباره به عمیق ترین نداهای معنوی شان متوسل شوند. این تمرین ها روش هایی را که من برای خلق و حفظ زندگی فوق العاده ام استفاده کرده ام، در بردارد. دستاوردهای شخص خودم و موفقیت های دانشجویانم هر روز قدرت بیکران درک مهم ترین ارزش ها و هدفگذاری متناسب با آن ها را به من یادآوری می کند. اگر در طی حیاتم در زمین یک چیز یاد گرفته باشم، آن توانایی قابل توجه انسان در غلبه بر موانع، تغییر چالشی ترین موقعیت ها و پیدا کردن عمیق ترین مفهوم در زندگی اش است. ولی کلید این تغییر هربار و همیشه عامل ارزش هاست. شناختن مهم ترین ارزش های تان شما را قادر می کند فعالیت های تان را همراستا با اموری قرار دهید که برایتان مهم تر هستند. آگاهی نداشتن از مهم ترین ارزش ها به میزان قابل توجهی خلق یک زندگی پرمعنا و سرشار از کامیابی را سخت می کند.

اساتید دوره

جان دمارتینی

دکتر جان دمارتینی سخنران، معلم، فیلسوف، نویسنده ای الهام بخش و ستاره فیلم راز.

دکتر دمارتینی از پیشروهای رفتارشناسی در دنیاست، وسعت دانش و تجربه اش برمی گردد به ۳۴ سال تحقیق و مطالعه بیش از ۲۸,۰۰۰ کتاب و مقاله در زمینه های مختلفی چون روانشناسی، فلسفه، عصب شناسی و فیزیولوژی. سالی ۳۰۰ روز در ۵۰ کشور مختلف دنیا سخنرانی دارد و ۴۰ کتاب نوشته است.

نظرات درباره کتاب صوتی | عامل ارزش‌ها، راز موفقیت و جهش (2 نظر)

خوبهمشکلی که اپليکيشن داره زمان پخش در پس زمینه و خاموش بودن صفحه بعد از چند دقیقه خودبخود وسط فایل قطع میشه. با تشکر
539 - 13 آذر 1400
یک پیشنهاد فوق العاده ست ، ترجمه عالی ، تن صدای جذاب و قیمت خیلی خیلی منصفانه ، واقعا ممنونم از تیم ویدان و تشکر ویژه از دکتر ربانی بزرگوار ❤️
861 - 14 آبان 1400
person
mail