رهبری آگاهانه

1
درس
6
فایل
35
دقیقه
59000 تومان

آیا بخش مهمی از مجموعه مهارت های مدیریتی خود را از دست داده اید؟

یک رویکرد جدید برای بهبود رهبری خود کشف کنید: مراقب خود و همکارانتان باشید. رهبری آگاهانه یک تکنیک یا مهارت واحد نیست، بلکه مدیریت ماهرانه لحظه به لحظه خود در حالی که دیگران را هدایت می کنید، است.

یاد بگیرید که چگونه هوش هیجانی خود را تنظیم کنید، از شفقت خود استفاده کنید و نشانه های کلامی و غیرکلامی اطرافیان خود را تشخیص دهید. بیاموزید که چگونه استحکام می تواند نه تنها برای شما یا تیم شما، بلکه برای سازمان شما مضر باشد و یاد بگیرید که چگونه ناشناخته ها را برای انعطاف پذیری و حل مشکلات بهتر در آغوش بگیرید. بررسی کنید که چگونه تمرین ذهن آگاهانه شما می تواند به شما کمک کند تا خود را به هر موقعیتی برسانید

 

اساتید دوره

chill anywhere

Chill Anywhere یک پلتفرم و جامعه مدیتیشن است که به مردم کمک می‌کند تا زندگی با استرس کمتر و توجه بیشتر داشته باشند.

Chill Anywhere با بیش از 300 سازمان، از شرکت های جهانی گرفته تا دانشگاه ها، برای ایجاد برنامه های سلامتی مبتنی بر ذهن آگاهی سفارشی کار کرده است. آنها برنامه Chill Anywhere را ارائه می دهند که دسترسی نامحدودی به یک کتابخانه ویدیویی درخواستی شامل بیش از 950 تمرین مدیتیشن و یوگا، کلاس های زنده روزانه و یک ردیاب خلق و خو را ارائه می دهد. Chill Anywhere با مشتریان کار می کند تا برنامه درسی سلامتی و محتوای ویدیویی سفارشی ایجاد کند که به موضوعات مرتبط در صنعت آنها مانند مدیریت استرس، رهبری، بهره وری، انعطاف پذیری و استراحت می پردازد.

person
mail