چگونه دیگران را عاشق خود سازید

وقتی در اداره به منصبی می­رسید، نیاز به ارتباط، احترام، تعهد و رضایت از بین نمی­رود.  در واقع، درک قدرت این نیازهای پایه‌ای می­تواند کمک­تان کند تا فرصت­های جدیدی روی خود گشوده و از نظر شغلی پیشرفت کنید. در این دوره، جودی گلیکمن نحوه­ی پروراندن روحیه­ی عشق­ورزی در محل کار با برقراری ارتباط، افزایش تعهد شغلی و اعتبار را مشخص می­سازد. وی در مورد اینکه چرا اتخاذ ذهنیت عشق­ورزانه در محل کار امری حیاتی است و چگونه با استفاده از مدل GIFT- بخشندگی، ابتکار عمل، حرکت رو به جلو و شفافیت- کارتان را شروع و در آن پیشرفت کنید، توضیحاتی ارائه می‌دهد.

مباحث عبارتند از:

  • بررسی مزایای کار کردن برای افرادی که عاشق­شان هستید؛
  • بهره‌مندی از مزیت عاشق کردن دیگران؛
  • گنجاندن بخشندگی در زندگی روزمره­تان؛
  • نشان دادن ابتکار عمل در محل کار؛
  • حفظ حرکت رو به جلو؛
  • شفافیت در کارها حتی وقتی اشتباه از آب درمی­آیند.

 

5
درس
10
فایل
27
دقیقه
29000 تومان

اساتید دوره

جودی گلیکمن

جودی گلیکمن کارآفرین، نویسنده، مشاور، سخنران و متخصص آموزشِ مردم برای بهترین شدن در شغل‌شان است. او همیشه برای هاروارد بیزنس ریویو مطلب می‌نویسد و نویسنده‌ی کتابِ بهترین بودن در کسب‌وکار: چه بگوییم و چگونه بگوییم. رازهای موفقیت.
جودی یکی تز داوطلبان پیشین Peace Corps است. او مدرک MBA را از دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت جانسون در کرونول دریافت کرد و از همان‌جا، بورس تحصیلی کامل را دریافت کرد. پیش از ورود به عرصه مدیریت مالی، در U.S. Environmental Protection Agency، تحلیل‌گر سیاسی بود و مدتی هم در کاخ سفید و Governor's Office of Illinois حضور داشت.
او مدرک کارشناسی سیاست اجتماعی را از دانشکده‌ی سیاست اجتماعی و آموزشی نورث وسترن دریافت کرد. جودی در کنار همسرش و سه فرزندش در شیکاگو زندگی می‌کند.

دوره های پیشنهادی

نظرات درباره چگونه دیگران را عاشق خود سازید (3 نظر)

دقیقا چیزیه که می خاستم حتما ببینید :)
نوری - 2 آذر 1397
توصیه میکنم....!!من دوره های زیادی را گذراندم. ولی هیچ کدوم از اون اینقدر موشکافانه وبا این جزئیات نبود.واقعا دوره پر محتوایی بود
عسگری - 2 آذر 1397
باز هم روی این دوره تخفیف بدید ممنون
جهانی - 2 آذر 1397
person
mail