مستند بیندیشید و ثروتمند شوید (ناپلئون هیل)

1
درس
3
فایل
105
دقیقه
59000 تومان

بیندیش و ثروتمند شو: The Legacy یک فیلم مستند درام بر اساس واقعیت خواهد بود که داستان برخی از مشهورترین کارآفرینان، نمادهای فرهنگی و رهبران فکری امروزی را روایت می کند. این فیلم داستان‌های الهام‌بخش آن‌ها و چگونگی دستیابی آنها به موفقیت را بیان می‌کند. این فیلم که با طرح‌های دراماتیک آمیخته شده است، داستان‌های الهام‌بخش کلاسیک  از بیندیشید و ثروتمند شوید، یک انتخاب سیاه، انتخاب لاتین، فکر کنید و ثروتمند شوید برای زنان تا سه قدم از طلا را شامل می شود.

' THINK' اهمیت برجسته راز بیندیشید و ثروتمند شوید را آشکار می کند و تأثیر جهانی را که این کتاب به عنوان میراثی مستمر ایجاد کرده است را آشکار می کند

اساتید دوره

ناپلئون هیل

ناپلئون هیل (Oliver Napoleon Hill)، مولف آمریکایی کتاب‌های خودیاری یا پیشرفت شخصی بود که بیش از همه با کتاب پرفروشش «بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and Grow Rich)» شناخته می‌شود. کتاب مذکور، در میان ۱۰ کتاب پرفروش تاریخ در حوزه‌ی خودیاری قرار دارد. هیل در تمامی نوشته‌ها و صحبت‌های خود، اشتیاق و علاقه را عامل ضروری برای رسیدن به موفقیت می‌دانست. کتاب‌های او عموما با عنوان شرح و آموزش راه‌های رسیدن به موفقیت به فروش می‌رفتند.

 

نظرات درباره مستند بیندیشید و ثروتمند شوید (ناپلئون هیل) (3 نظر)

سلام وقت بخیر لطفا مقداریشو رایگان بزاریدفدایی ویدان عزیز
2087006980 - 20 دي 1400
فیلم دوبله هست یا زیرنویس؟
kamaali - 18 دي 1400
پاسخ : زیرنویس
سلام ؛ خداقوت دوبله شده هستش؟ یا با زیرنویس؟
مرتضی کاظمی - 7 دي 1400
person
mail