آکادمی رشد و توسعه فردی

3
درس
27
فایل
667
دقیقه
1790000 تومان

موفق‌ترین افراد دنیا، چگونه کارهایشان را انجام می‌دهند؟

رابین شارما نویسنده کتاب معروف راهبی که فِراری اش را فروخت، در این ویدان، الگوهای جدیدی را جزء به جزء بررسی کرده و سپس به سراغ ایده‌های اصلی می‌رود؛ ایده‌هایی که در طرز تفکر شما انقلابی ایجاد کرده و اعتماد به نفس و شجاعت شما را صدبرابر خواهند کرد و می‌آموزید که موفق‌ترین افراد دنیا، چگونه کارهایشان را انجام می‌دهند.
الگوهای یادگیری در سطح جهانی و ابزارهای پیشرفت به شما کمک می‌کنند که زندگی‌ای سودآور و پررونق داشته باشید.
بیش از 1000 بینش خاص، عادت‌های روزانه و استراتژی‌های اثبات‌شده ای به شما کمک می‌کنند به رهبری در حرفه‌تون بپردازید، در شغل‌تون بهترین باشید و قدرتتان را زیاد کنید تا نه تنها یک زندگی خاص داشته باشید، بلکه دنیا را هم تحت تأثیر قرار دهید.
دقیقا همان کتاب کاری که در این ویدان به افرادی از 31 کشور دنیا داده شد، در اختیارتان قرار می‌گیرد که در آن الگوهای کاملاً جدیدی هست که تا به حال درمورد آن‌ها صحبتی نشده است.

آنچه که در دوره توسعه و رشد فردی خواهید آموخت، عبارتند از:

- یک رویکرد علم محور برای ساختن زندگی ای در سطح جهانی
- درمورد علم پشت تکنیک های توسعه و رشد فردی، بیشتر بیاموزید
- چگونه از شکست ها به نفع خود استفاده کنیم؟
- با این طرز فکر بیشتر آشنا شوید که چگونه میتوان از شکست های زندگی به عنوان سوختی برای سرعت بخشیدن به موفقیت ها استفاده کرد.
- عادت افراد حرفه ای
- با عادات روزانه بهترین ستاره های NBA و NFL و NHL و همچنین مدیرعامل های میلیاردر بیشتر آشنا شوید.
- الگوی باارزش درمورد بازنگری افکار
- با چهارچوب فکری بسیار باارزش میلیاردرها و اسطوره ها آشنا شوید تا بتوانید از جایی که هستید به سمت اسطوره شدن گام بردارید و رویاها و جاه طلبی های خود را تحقق ببخشید.
- چگونه کارآفرینان جهانی نتایجی صدبرابری تولید میکنند؟
- چگونه کارآفرینان جهانی از عادت ها، کارهای روزانه و محیط شان استفاده می‎کنند تا در حرفه شان بهترین باشند.
- دو نوع قدرت: با دو نوع قدرتی که وجود دارد بیشتر آشنا شوید تا بتوانید از قهرمان درونی خود برای رسیدن به نتایج خارجی فوقالعاده استفاده و تاریخ سازی کنید.
- رازهای ساخت تیمی از پیکاسوها: با نحوه چگونگی ساخت تیمی در سطح جهانی آشنا شوید تا بتواند به شما در مأموریت های بزرگتان کمک کند.

اساتید دوره

رابین شارما

رابین شارما یکی از مشهور ترین نویسندگان و سخنرانان در زمینه مدیریت و رهبری زندگی شخصی است که تا به حال ۱۲ کتاب از وی منتشر شده و در سراسر جهان شناخته شده است.

معروف ترین کتاب رابین شارما راهبی که فِراری اش را فروخت است. این کتاب به ۷۰ زبان زنده در دنیا ترجمه شده است.

این کتاب معروف ترین اثر رابین شارما است، تا به حال ۳ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. از لحاظ رده کتاب راهبی که فِراری اش را فروخت در دسته کتاب های خود یاری قرار می گیرد.

person
mail