برنامه‌ریزی برای موفقیت

1
درس
1
فایل
22
دقیقه
55000 تومان

چه فعالیتی در کسب‌وکار، بیشترین درآمد را به ارمغان می‌آورد؟ چگونه اهدافتان را مشخص و برنامه‌ریزی می‌کنید؟ برنامه‌ریزی استراتژیک برای کسب‌وکار چگونه است؟
درآمدزاترین فعالیت در کسب‌وکار، فکر کردن است. توانایی شما در فکر کردن ، کیفیت تصمیم‌ها، اعمال و زندگی شما را مشخص می کند.
برنامه‌ریزی درست، تابلو راهنمای شما برای حرکت رو به جلو و نقشه راه برای برداشتن گام‌های منظم و مدیریت شده است.
هدف برنامه‌ریزی استراتژیک، افزایش بازگشت انرژی و سرمایه است. افراد بسیار موفق در کسب‌وکار رابطه خیلی خوبی بین زندگی شخصی و کاری خود برقرار می‌کنند.
در این دوره برایان تریسی ، مدرس برجسته دنیا در حوزه کسب‌وکار، به شما کمک می‌کند با مهم‌ترین بخش‌های برنامه‌ریزی استراتژیک کسب‌وکار که عبارتند از چشم‌انداز، نیت کسب‌وکار، بیانیه ماموریت، اهداف و مقاصد کسب‌وکار، چگونگی تحلیل بازار، بازاریابی و ساختار سازمان آشنا شوید و با پاسخ دادن به سوالات کلیدی برنامه‌ریزی استراتژیک کسب‌وکار خود را به طور دقیق انجام دهید.
در این دوره یاد می گیرید، قبل از اینکه به کارها فکر کنید، بخش‌های مهم کسب‌وکارتان را مشخص کنید. توانایی در پاسخ‌دهی به سوالات، تصویر کلی از ویژگی‌های کلیدی و مهم که باید در کسب‌وکار داشته باشید، به شما می‌دهد و باعث پیشرفت می‌شود.
از نتایج برنامه‌ریزی در کسب‌وکار می‌توان به مدیریت زمان، افزایش قدرت تصمیم گیری در زمان مناسب، افزایش تمرکز و توجه برای رسیدن به آینده مطلوب مالی اشاره کرد.
افراد موفق برنامه‌های استراتژیک خوبی دارند، چون یک برنامه مناسب به شما این اطمینان را می‌دهد که بیشترین مقدار بازگشت انرژی و سرمایه‌تان را داشته باشید.
شکست در برنامه‌ریزی مساوی برنامه‌ریزی برای شکست است، توانایی شما در برنامه‌ریزی برای زندگی شخصی و کسب‌وکارتان، به طور قابل توجهی احتمال موفقیت شما را افزایش می دهد.

برنامه‌ریزی برای موفقیت دومین دوره از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

نظرات درباره برنامه‌ریزی برای موفقیت (1 نظر)

خیلی کاربردی و به درد بخور بود
2 - 23 فروردين 1399
person
mail