توسعه‌ی برنامه‌ی کسب‌وکار

1
درس
1
فایل
22
دقیقه
55000 تومان

برنامه کسب‌وکار مهم‌ترین سندی است که به کمک آن می‌توان تمام جوانب کسب‌وکار را بررسی و تحلیل نمود. این برنامه مجبورتان می‌کند که عمیقاً به خودتان و بازار نگاه کنید و پاسخ سؤالات بسیار مهم و ضروری که موفقیت و شکست کسب‌وکارتان را تعیین می‌کند، بدهید.

فرایند تهیه برنامه کسب‌وکار سبب وضوح بیشتر می‌شود. اجازه می‌دهد که تمرکز کنید و تیمی از افراد را تشکیل دهید که می‌دانند چه کسی هستند و به چه چیزی می‌خواهند برسند. همچنین برنامه کسب‌وکار به شما کمک می‌کند تلاش‌ها و فعالیت‌های خودتان را متمرکز کنید و به‌ویژه باعث می‌شود که خیلی زود به آن سطح از سودآوری برسید که بدون برنامه کسب‌وکار عملاً به‌هیچ‌عنوان امکان‌پذیر نیست .

برایان تریسی در دوره توسعه برنامه کسب‌وکار می‌گوید: "برنامه کسب‌وکار به همان اندازه در موفقیت کسب‌وکار حیاتی است که نقشه برای ساختن ساختمان مهم است و ۹۰ تا ۹۵ درصد موفقیت‌هایی که کسب می‌کنید حاصل دانستن این است که به‌وضوح بدانید، چه کسی هستید و عمیقاً می‌خواهید به چه هدف‌هایی برسید."

بانک‌ها و سرمایه‌گذاران برای مشارکت در سرمایه‌گذاری، طرح کسب‌وکار می‌خواهند. اگر برنامه کسب‌وکاری نداشته باشید، آن‌ها کار شما را محل مناسبی برای سرمایه‌گذاری نخواهند دانست.

در دوره توسعه برنامه کسب‌وکار برایان تریسی یاد خواهید گرفت، چگونه برنامه کسب‌وکارتان را به‌طور دقیق و حساب‌شده بنویسید و آن را توسعه دهید.

این دوره به شما کمک می‌کند، بیانیه مأموریت کسب‌وکارتان را بنویسید، اهداف استراتژیک (اهداف بلندمدت و بزرگ) و اهداف تاکتیکی (فعالیت‌هایی که به‌طور منظم باید انجام شوند) کسب‌وکارتان را تعیین کنید و برنامه کسب‌وکارتان را با در نظر گرفتن هشت متغیر استراتژیک که عبارت‌اند از سیاست محصول، سیاست مشتریان، سیاست توسعه، سیاست توزیع، مزیت رقابتی، سیاست قیمت گزاری، سیاست مالی و سیاست سرمایه‌گذاری است را بنویسید.

با یک برنامه کسب‌وکار ، می‌توانید به مقدار بسیار زیاد در وقت و پول صرفه‌جویی کنید و از ماه‌ها و سال‌ها ناامیدی و کار سخت و بروز اشتباهاتی که باعث نابودی کسب‌وکار می‌شوند، جلوگیری کنید.

توسعه‌ی برنامه‌ی کسب‌وکار سومین دوره از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

person
mail