بازاریابی و فروش هرچیزی

1
درس
1
فایل
19
دقیقه
47500 تومان

رقابت شدید و فشرده و سرعت تغییرات در بازارها و روند غیرقابل‌پیش‌بینی اقتصادی باعث شده تا اهمیت توجه به بازاریابی و فروش بسیار زیاد باشد. همچنین بقا و سودآوری شرکت‌ها در دنیای کسب‌وکار، درگرو کار دقیق و هوشمندانه واحد بازاریابی و فروش است.

افرادی که بازاریابی و فروش انجام می‌دهند، با پادشاه کسب‌وکار یعنی مشتری، ارتباط مستقیمی دارند و جذب و حفظ مشتری و تلاش برای ایجاد مشتری وفادار از دلایل اهمیت بازاریابی و فروش است.

برایان تریسی در دوره بازاریابی و فروش هر چیزی، خاطرنشان می‌سازد که علت اصلی شکست کسب‌وکارها، بازاریابی ضعیف و نداشتن توانایی فروش و نبود تحرک در دایره فروش می‌تواند به دو دلیل باشد، یا محصولات و خدمات زیاد خوب نیستند و یا به خاطر خوب نبودن بازاریابی و فروش است. در مشکل اول باید محصولات و یا خدمات خود را عوض کنید و در مشکل دوم فقط و فقط باید یاد بگیرید چگونه خوب بازاریابی و فروش کنید.

هدف از بازاریابی، غیرضروری کردن فروش و یا آسان کردن آن است، بدین معنی که شما باید مشتریان خود را ازنظر روانی به‌جایی برسانید که آماده خریدن باشند.

در دوره بازاریابی و فروش هر چیزی، توسط برایان تریسی با مفاهیم بازاریابی و فروش و تفاوت این دو با یکدیگر آشنا می‌شوید. یاد می‌گیرید چگونه برنامه بازاریابی کسب‌وکار خودتان را با در نظر گرفتن ۴ شاخصه اساسی بنویسید. ۵ قانون که برای فروش هر چیزی لازم دارید و ۵ سؤالی که باید جواب دهید تا بتوانید توجه مشتری را به خودتان جلب کنید را یاد می‌گیرید.

توانایی شما در استفاده از ۴ بخش مهم برنامه بازاریابی و توانایی شما در پاسخ دادن به سؤالات مهم و اساسی و همچنین توانایی شما در بازاریابی و فروش، عواملی هستند که موفقیت شما را در کسب‌وکار رقم می‌زنند و سؤالات و ایده‌های این ویدان، به شما کمک می‌کنند که این کارها را بهتر انجام دهید.

بازاریابی و فروش هر چیزی ششمین دوره از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

person
mail