تهیه برنامه‌ی فروش‌

1
درس
1
فایل
22
دقیقه
55000 تومان

فروش رمز سودآوری و بقای تمام کسب‌وکارهاست، تا وقتی فروش نباشد، از درآمد و سودآوری و بازگشت نرخ سرمایه (ROI) خبری نیست.

برنامه فروش جهت تحقق اهداف سالانه کسب‌وکار نوشته می‌شود. برای داشتن فرایند فروش مؤثر، باید این فرایند از ابتدا تا پایان با جزئیات کامل برنامه‌ریزی و سازماندهی‌شده باشد.

برایان تریسی مدرس دوره تهیه برنامه فروش می‌گوید: " فروش مثل پختن غذا با دستور پخت است، باید از مواد مناسب استفاده کنید و در زمان مناسب و مقدار مناسب باهم ترکیب کنید. کسب‌وکارهای موفق فرایند فروش موفق ایجاد می‌کنند که مثل دستور پخت موفق بارها و بارها تکرار می‌شود".

در دوره تهیه برنامه فروش برایان تریسی به ترتیب با ۷ قدم برای دستیابی به فروش موفق آشنا می‌شوید، که مثل هفت عدد یک شماره تماس، اگر با ترتیب درست بگیرید، همیشه تماس برقرار می‌شود.

در این ویدان یاد می‌گیرید، چگونه مشتریان احتمالی را جذب کنید، چگونه حس آرامش و اعتماد در مشتری ایجاد کنید، چگونه نیازهای مشتری را بشناسید، چگونه محصول و خدمات خود را معرفی کنید، چگونه فروش را نهایی و برنامه‌ریزی کنید، چگونه دوباره به مشتری سابق بفروشید و به دیگران پیشنهاد شوید.

فروش به کسانی که شما را معرفی کرده‌اند، ۱۵ برابر آسان‌تر از فروش به مشتری جدید است.

به دنبال فرایند فروشی باشید که بتواند شما را ثروتمند کند. روش فرایند فروش شما به‌مانند موتور محرکه کسب‌وکار شما است. همه‌چیز را بر پایه شانس نگذارید، یک متن برای فروش بنویسید و از همه فروشندگان خود بخواهید، کلمه به کلمه آن را حفظ کنند.

اگر یک نفر هستید، تیم فروش دارید و یا شبکه‌ای از فروشندگان در اختیاردارید، تفاوتی ندارد، شما به برنامه فروش نیاز دارید.

نکته حائز اهمیت این است که برنامه‌ریزی فروش بدون بازنگری، صرفاً حدس و گمان‌های غیرمنطقی از فروش است. این برنامه باید ماهیانه و فصلی موردبازنگری قرار بگیرد، در غیر این صورت ارزش‌افزوده‌ای ندارد.

با تمرین و حرفه‌ای کردن روش‌های فروش می‌توانید، میزان فروش را ۵ تا ۱۰ برابر بیشتر کنید.

تهیه برنامه‌ی فروش‌ هفتمین دوره از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

person
mail