24 راه برای فروش محصول‌

1
درس
1
فایل
26
دقیقه
65000 تومان

امروزه تنها نگرانی واقعی، تغییر است. زیرا به خاطر حجم زیاد اطلاعات، پیشرفت تکنولوژی و وجود تعداد زیادی رقبای سرسخت داخلی و خارجی، تغییر با سرعت بالاتری رخ می‌دهد. هر آنچه درگذشته جواب می‌داده است، برای آینده کافی نخواهد بود، خصوصاً ازنظر فروش محصول و خدمات.

هر چیزی که شما را الآن به‌جایی رسانده، برای رفتن به‌جایی که می‌خواهید بروید، کافی نخواهد بود.‌ همه از راه ایده تولید و فروش محصول از روش مشخصی کار را شروع می‌کنند، اما به علت تغییرات شدید بازار، باید به دنبال راه‌های دیگری برای رساندن محصول به دست مشتری باشند.

در این دوره، ۲۴ راه برای فروش محصول توسط برایان تریسی، مربی برجسته و باتجربه درزمینهٔ فروش، آموزش داده می‌شود. هرکدام از این ۲۴ روش، از راه‌های ارزان و کاملاً کاربردی هستند. هرچه با تعداد بیشتری از روش‌های فروش آشنا باشید، در کسب‌وکار موفق‌تر خواهید بود.

مباحث دوره ۲۴ راه برای فروش محصول، عبارت‌اند از:

فروش تخصصی، خرده‌فروشی، توزیع‌کننده‌ها، روزنامه‌ها، نامه پستی، سفارش پستی، اینترنت، فروش مستقیم، فروش سمیناری، فروش در مهمانی، همکاری پستی، دولت، نماینده تولیدکننده‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه‌های تخفیف‌دار، سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، عمده‌فروش‌ها، فروش جایزه‌ای، تبلیغات تخصصی، فروش حق امتیاز، نمایشگاه‌های تجاری، نمایش‌ها و نمایشگاه‌ها، مراسم خیریه

هرکدام از این ۲۴ روش به‌تفصیل و کاملاً کاربردی توضیح داده‌شده است، به‌گونه‌ای که شما بتوانید، روش‌های بهتر و کاربردی‌تر، ویژه کسب‌وکار خودتان را، برای فروش محصول انتخاب نمایید.

این ۲۴ روش ذکرشده، بیشتر از پول و خطر کردن، انرژی و خلاقیت نیاز دارد. در بسیاری موارد می‌توان قبل از خریداری از تولیدکننده، برای محصول سفارش بگیرید و پولتان را از مشتری بگیرید.

کار شما در کسب‌وکار این است که، به‌طور مداوم، به دنبال راه‌های خلاقانه برای فروش محصولات به مشتریان بیشتری باشید. یک یا حتی چند روش از ۲۴ روش بیان‌شده در این ویدان می‌توانند، کلید موفقیت شما باشند. یک‌راه جدید که قبلاً امتحان نکرده باشید، می‌تواند شما را ثروتمند کند.

24 راه برای فروش محصول‌ یازدهمین دوره از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

person
mail