تعیین نقطه‌ی تعادل در سود و زیان

0
درس
1
فایل
11
دقیقه
27500 تومان

بازاری‌ها و کسبه قدیمی اصطلاحی عامیانه در کسب‌وکار به نام "یر به یر شدن" داشتند، به این معنی که نه سود کردم و نه زیان. این مفهوم ساده، کمی با اصطلاح تخصصی در اقتصاد و کسب‌وکار با عنوان نقطه تعادل یا نقطه سربه‌سر نزدیک است. مهم‌ترین تفاوت نقطه سربه‌سر با یر به یر شدن، شاخص زمان و روند پیش‌بینی آن است. نقطه سربه‌سر، نقطه‌ای است که درآمدها و هزینه‌ها کاملاً برابر می‌شوند.

 تحلیل نقطه سربه‌سر ابزار بسیار مهمی است. به کمک تحلیل نقطه سربه‌سر می‌توان، حجم فروشی که کسب‌وکارها برای پوشش دادن هزینه‌های متغیر و ثابت نیاز دارند را مشخص کرد.

 تجزیه‌وتحلیل سربه‌سر مثل دماسنج که دما را نشان می‌دهد، بلافاصله به شما نشان می‌دهد، آیا کسب‌وکاری که انجام می‌دهید، خوب هست یا نه. آیا منطقی برای ماندن در کسب‌وکار هست یا خیر.

دوره تعیین نقطه تعادل در سود و زیان، برایان تریسی  مفهوم دقیق نقطه سربه‌سر، چگونگی محاسبه نقطه سربه‌سر و اهمیت این ابزار برای کسب‌وکار را آموزش می‌دهد.

مهم‌ترین مزیت تجزیه‌وتحلیل نقطه سربه‌سر این است که به شما اجازه می‌دهد که تشخیص دهید، آیا این فرصت کاری سودآور است یا نیست؟ یک ابزار بسیار مهم برای مقایسه این فرصت کسب‌وکار و بقیه فرصت‌های کسب‌وکار به‌حساب می‌آید.

در دوره تعیین نقطه تعادل در سود و زیان یاد می‌گیرید، همیشه مقایسه انجام دهید. وقت خود را در محصولی سرمایه‌گذاری کنید که بر اساس اطلاعاتی که دارید، بیشترین بازده سرمایه‌گذاری در زمان، انرژی و احساسات، تلاش و پول برای شما همراه خواهد داشت.

همیشه به دنبال این باشید که بازده یک فرصت خاص را در مقایسه همه فرصت‌های دیگر، به حداکثر برسانید. همه محصولات و خدماتی که تولید می‌کنید و می‌فروشید را به‌طور منظم تجزیه‌وتحلیل کنید. باید برای تجزیه‌وتحلیل نقطه سربه‌سر همه محصولات و خدماتی که انجام می‌دهید، قبل، حین و بعد از طول عمر محصول تبحر پیدا کنید.

تعیین نقطه‌ی تعادل در سود و زیان هجدهمین دوره از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

person
mail