برای موفقیت در کسب و کار چگونه با بانک ها ارتباط برقرار کنم؟

1
درس
1
فایل
23
دقیقه
57500 تومان

تأمین پول و سرمایه، دغدغه اصلی و اولیه هر کارآفرینی است. مهم‌ترین منبع تأمین مالی در کشور، بانک‌ها و مؤسسات مالی مختلف هستند. بانک‌ها به افرادی که برنامه کسب‌وکار خوب و پیش‌بینی بودجه دقیق با مدارک کافی و معتبر، داشته باشند، وام اختصاص می‌دهند.

در کوتاه‌مدت، سرمایه لازم برای شروع و راه‌اندازی یک کسب‌وکار، باید توسط خودتان و راه‌کارهای خلاقانه و هوشمندانه دیگر فراهم شود، اما موفقیت کسب‌وکارتان در بلندمدت به‌واسطه توانایی شما در ایجاد رابطه خوب با بانک‌ها مشخص می‌شود.

بانک منبع اصلی جذب سرمایه برای کسب‌وکارهای در حال رشد هستند. کارآفرین‌های موفق، توانایی برقراری رابطه خوب با بانک‌ها را دارند.

چگونه با بانک‌ها رابطه خوبی ایجاد کنیم؟ در دوره «برای موفقیت در کسب و کار چگونه با بانک ها ارتباط برقرار کنم؟»، برایان تریسی چگونگی برقراری رابطه خوب با بانک را با جزئیات کامل و به‌صورت کاربردی، که حاصل تجربیاتش از کار کردن با بانک‌ها و ارتباطش با کارمندان بانک است را به شما آموزش می‌دهد.

در این دوره، برایان تریسی پنج ویژگی کلیدی که صاحبان کسب‌وکار باید داشته باشند و سؤالاتی که بانک برای پرداخت وام از صاحبان کسب‌وکار می‌پرسد و باید جواب این سؤالات را از قبل و با جزئیات آماده کرده باشید و به آن‌ها فکر کرده باشید تا وام به شما تعلق بگیرد را بیان می‌کند.

بانک‌ها واسطه‌های مالی هستند، یعنی بانک‌ها پول را با نرخ بهره پایین قرض می‌گیرند و با نرخ بالاتری پول را قرض می‌دهند و از این طریق کسب سود می‌کنند. بانک‌ها از تفاوت پولی که پرداخت می‌کنند و پولی که از شما دریافت می‌کنند، سود کسب می‌کنند و درآمد دارند. یکی از مهم‌ترین وظایف بانک، پرداخت وام‌های خوب است. وام خوب، وامی است که به‌طور کامل و سروقت اقساطش پرداخت شود. طبیعتاً بانک‌ها محافظه‌کار هستند و دوست ندارند هیچ ریسکی انجام دهند.

یک درخواست وام کامل مرز بین موفقیت و شکست کسب‌وکار است، در این ویدان تکنیک‌های رابطه سازی با بانک‌ها و چگونگی ایجاد رابطه‌های خوب و پایدار آموزش داده‌شده است. همیشه باید با بانک خودتان رابطه خوبی داشته باشید تا بانک مجبور نشود کارهای بدی در حق شما بکند.

برای موفقیت در کسب و کار چگونه با بانک ها ارتباط برقرار کنم؟ بیستمین دوره از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

person
mail