تمرکز بر نتایج مالی

1
درس
1
فایل
15
دقیقه
37500 تومان

به‌عنوان یک کارآفرین و یا صاحب کسب‌وکار باید بدانید که جریان نقدینگی، رگ حیاتی کسب‌وکارتان محسوب می‌شود. متأسفانه هرساله هزاران شرکت بسته می‌شوند، ورشکسته می‌شوند و یا با شرکت دیگر ادغام می‌شوند، به یک دلیل ساده، کسب‌وکارها به دلیل فروش بالا موفق می‌شوند و به دلیل فروش پایین شکست می‌خورند. تا وقتی‌که یک نفر چیزی را به یک نفر دیگر بفروشد، کسب‌وکار ادامه پیدا می‌کند.

با فروش کافی و در نتیجه سود کافی برای بقا و رشد در یک بازار رقابتی، به موفقیت می‌رسید. مهم‌ترین عدد در عملیات هر کسب‌وکاری، جریان نقدینگی است. کارآفرین‌های موفق بر روی دستاوردهای مالی، بخصوص جریان نقدینگی تمرکز می‌کنند.

در دوره تمرکز بر نتایج مالی توسط برایان تریسی، رهبر فروش در جهان، با جریان نقدی آزاد (مهم‌ترین عدد در موفقیت کسب‌وکار) آشنا می‌شوید و ۴ استراتژی مهم بازاریابی، چگونگی و درجه اهمیت آن‌ها را نیز یاد خواهید گرفت.

صرف‌نظر از اینکه چقدر مدل کسب‌وکارتان عالی است و چقدر فروش و سودآوری دارید، اگر نتوانید جریان نقدینگی خود را مدیریت کنید، نمی‌توانید زنده بمانید. جریان نقدینگی یکی از عوامل مهم برای رشد یک کسب‌وکار است و عدم توجه به این موضوع مهم، مانع رشد کسب‌وکار است.

در دوره تمرکز بر نتایج مالی گفته می‌شود که در مقیاس ۱ تا ۱۰ دسته‌ای از مشتریان وجود دارند که برای چیزی که می‌فروشید، بیشتر از بقیه ارزش قائل هستند، آن‌ها را پیدا کنید و تمام بازاریابی و تبلیغات و فروش و تلاشتان را صرف آن مشتریان بالقوه عالی منحصربه‌فرد کنید، این کلید فروش بالا و جریان نقدی بالاست.

اگر کسب‌وکارتان به‌اندازه‌ای که در نظر دارید، موفق نیست، باید به ۴ استراتژی بازاریابی که در این دوره آموزش داده می‌شود، برگردید و آن‌ها را بازبینی و بررسی کنید.

هرچه با دقت بیشتری اصول این استراتژی‌ها را مشخص کنید و تمرین داشته باشید، محصولات و خدمات بیشتری می‌فروشید و سود بیشتری کسب خواهید کرد.

تمرکز بر نتایج مالی دوره بیست و یکم از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

person
mail