تمرین اصول ابتدایی موفقیت کسب‌وکار

1
درس
1
فایل
23
دقیقه
57500 تومان

همه کارآفرین‌ها، کسانی که یک کسب‌وکاری را شروع می‌کنند، دوست دارند که در آن رشد کنند، به درآمد و سودآوری برسند و موفق شوند. درحالی‌که گاهی از بسیاری مؤلفه‌ها و عوامل موفقیت و یا شکست یک کسب‌وکار آگاهی لازم را ندارند و شکست می‌خورند.

کسب‌وکار، هنر و علم است. مقررات و دلایل خیلی مشخصی برای موفقیت و شکست کسب‌وکار وجود دارند. کسب‌وکار هنری است که با هیجانات و احساسات و بینش سروکار دارد. به تجربه علمی، قضاوت، آینده‌نگری و تا حدودی شانس ارتباط دارد.

مباحث آموزشی دوره تمرین اصول ابتدایی موفقیت کسب‌وکار  برایان تریسی عبارت‌اند از: آشنایی اصول اولیه موفقیت در کسب‌وکار در ۷ زمینه فعالیتی، آشنایی با ۱۵ دلیل مهم در شکست کسب‌وکارها، آشنایی با ۱۰ دلیل مهم در موفقیت کسب‌وکارها

می‌توانید هر آنچه برای رسیدن به اهداف کسب‌وکارتان تعیین کرده‌اید و لازم دارید را به کمک دوره تمرین اصول ابتدایی موفقیت کسب‌وکار، یاد بگیرید و بارها و بارها از آن استفاده کنید و هر دفعه در انجامش بهتر شوید، هرچه بهتر شوید، زمان کمتری صرف می‌کنید، که دلیل مهم موفقیت در کسب‌وکار است.

دانش قدرت است، البته نه دانش کتابخانه‌ای، دانش ویژه‌ای که شما در نتیجه آن می‌توانید کاری کنید، که مردم بابت آن پول پرداخت کنند. دانش تخصصی احتمال موفقیت شما را افزایش می‌دهد. بنابراین کنترل اطلاعات حیاتی نوعی قدرت محسوب می‌شود. تجار خوب به‌طور مداوم در حال جمع‌آوری اطلاعات جدید در خصوص کسب‌وکار خودشان و رقبا هستند، در نتیجه در برابر کسانی که این چیزها را نمی‌دانند، برتری دارند.

اگر از دلایل شکست کسب‌وکارتان دوری‌کنید و همیشه در حال پیشرفت در زمینه‌هایی که سبب موفقیت کسب‌وکار می‌شوند، باشید، موفقیت هدفی دست‌یافتنی می‌شود. می‌توانید به کمک این ویدان هر چیزی که برای رسیدن به اهداف کاری خودتان تعیین کرده‌اید، یاد بگیرید.

تمرین اصول ابتدایی موفقیت کسب‌وکار بیست‌ودومین دوره از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

person
mail