استفاده از فرمول هفت مرحله‌ای

1
درس
1
فایل
21
دقیقه
52500 تومان

موفقیت در کسب‌وکار نیازمند فرمول است. فرمول مسیر موفقیت است. فرمول ۷ مرحله‌ای وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن، به‌طور مداوم فعالیت‌های کسب‌وکارتان را تجزیه‌وتحلیل کنید. مثل معیار و پیمانه و ابزار سنجش است که با استفاده از آن در کاری که انجام می‌دهید، پیشرفت می‌کنید.

فرمول موفقیت در کسب‌وکار شامل فعالیت‌های عملی و کاربردی هستند، که به شما امکان می‌دهد در کمترین زمان ممکن، بیشترین نتایج را به دست آورید.

آنچه در دوره استفاده از فرمول هفت مرحله‌ای می‌آموزید عبارت‌اند از: ۷ قسمت آمیخته بازاریابی چه هستند، در هر مرحله چه‌کارهایی انجام دهید، چگونه ۷ مرحله را بازبینی کنید، چگونه مشکلات را شناسایی و حل کنید.

بازاریابی کسب‌وکار شما فقط یک جنبه ندارد. درواقع آمیزه‌ای از مسائل مختلف است که اگر در کنار هم به‌درستی مدیریت شوند، به رشد کسب‌وکار شما کمک می‌کنند. به مجموعه این مسائل آمیخته بازاریابی گفته می‌شود.

آمیخته بازاریابی به شما کمک می‌کند، نگاهی جامع و یکپارچه به بازاریابی شرکت خود داشته باشید، بخش‌های مختلف بازاریابی شما هماهنگی بیشتری پیدا می‌کنند، امکان طراحی یک استراتژی بازاریابی کامل را پیدا خواهید کرد و همچنین می‌توانید بخش‌های مختلف استراتژی بازاریابی خود را به‌خوبی کنترل کنید.

شما همیشه باید به استراتژی‌های بازاریابی و ترکیب بازاریابی فکر کنید، باید همیشه به مشتری فکر کنید و اینکه چطور، بیشتر، بهتر، سریع‌تر، آسان‌تر و سودآورتر از قبل فروش داشته باشید، فکر کنید. وقتی ذهنیت بازاریابی در خودتان ایجاد کنید، فروش و سودتان به طرز چشم‌گیری افزایش خواهد یافت.

باارزش‌ترین چیزی که دارید، توانایی شما در فکر کردن است. هرچه ابزار بیشتری برای فکر کردن داشته باشید، می‌توانید تصمیمات بهتری بگیرید و کسب‌وکارتان را به سوددهی بیشتری برسانید. به کمک دوره فرمول ۷ مرحله‌ای که اکنون در اختیار شماست، می‌توانید به اهداف کسب‌وکارتان، یعنی فروش و سودآوری بیشتر، با صرف هزینه و وقت کمتری برسید.

استفاده از فرمول هفت مرحله‌ای بیست و ششمین دوره از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

person
mail