سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به صورت آنلاین برگزار می‌شود
۱۳۹۹-۰۵-۰۶ 0

تاریخ : ۶مرداد ۹۹

شورای سیاستگذاری جشنواره وب و موبایل ایران با صدور اطلاعیه‌ای آغاز به کار فعالیت‌های سیزدهمین دوره این رویداد را اعلام کرد.

براساس این اطلاعیه درصورت باقی ماندن شرایط فعلی جامعه و بحث شیوع کرونا، سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

 دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران، در این اطلاعیه با تاکید بر شرایط خاص حاکم بر کشور به دلیل همه‌گیری کرونا و مشکلات اقتصادی، اولویت اصلی جشنواره امسال را برگزاری جشنواره همچون سال‌های گذشته، با راه‌ و ‌روش‌های تازه و استفاده حداکثری از زیرساخت‌های آنلاین به‌منظور مشارکت حداکثری فعالان وب و موبایل ایران از سراسر کشور اعلام کرد.

آنطور که در این اطلاعیه آمده است: «سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، در سال ۹۹ با شرایط و چالش‌هایی کاملا متفاوت با آنچه در سال‌های گذشته درگیر بوده، روبه‌رو شده است.

در شرایطی که تعدادی از هموطنان عزیزمان به دلیل شیوع بیماری کرونا جان خود را از دست داده‌اند، کسب وکارهای آنلاین با چالش‌های فراوانی درگیر هستند و همچنین برگزاری برخی از رویدادهای اکوسیستم استارتاپی ایران با مشکل مواجه شده است.

برگزار کنندگان جشنواره وب و موبایل ایران تصمیم گرفته‌اند تا درصورت باقی ماندن شرایط فعلی جامعه، سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به صورت آنلاین برگزار شود.»

دبیرخانه جشنواره در این اطلاعیه همچنین محور اصلی جشنواره امسال را اعلام کرد و آورده است: «جشنواره وب و موبایل ایران محور اصلی سیزدهمین دوره خود را از یک سو، برطرف ساختن کاستی‌ها و چالش‌هایی قرار خواهد داد که در بیانیه پایانی سال گذشته بر آنها تاکید شده است و از طرف دیگر تلاش دارد نسل تازه اکوسیستم کسب‌وکارهای آنلاین کشور را حمایت کند تا مسیر توسعه این فضای نوآور با ایده‌ها و انگیزه‌های جدید به پیش رود.»

براساس این اطلاعیه در چند ماه گذشته، تیمی جوان و خلاق با شور و اشتیاق برنامه‌ریزی‌های اولیه این رویداد را شروع کرده‌اند و در هفته‌های آینده برنامه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به اطلاع عموم خواهد رسید.

طبق این اطلاعیه تیم برگزاری این رویداد همچنین تلاش دارد تا امسال رویدادی متفاوت و آنلاین برگزار کند و در صورت تغییر شرایط کشور در ماه‌های پیش‌رو، برنامه‌ریزی خود را به گونه‌ای تغییر خواهد داد تا مراسم اختتامیه مانند سال‌های قبل به شکل حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

اما تا زمان حصول اطمینان کامل از تامین سلامتی شرکت‌کنندگان، همه فرآیند‌ها و بخش‌های جشنواره و اختتامیه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

 

منبع : وبسایت پیوست

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نظر بدهید

امتیاز این:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]